Güncelle

babymod

 Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 14 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını, kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar ve satış sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan internet mağazacılığı ve mağazalar zinciridir. 

 Müşterilerine ulaşım kanalı olarak, perakende mağazalar zinciri ve online satış kanallarıyla ulaşmakdadır. Kaliteli ürünlerden oluşan ürün yelpazemiz siz anne ve babaların tercihlerine göre belirlenir. Kendi bebeklerimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünlere, raflarımızda ve internet sitemizde yer vermeyiz. Siz anne ve babaların istek ve taleplerine göre belirlediğimiz ürünlerimizi, devamlılığını ve güvenilirliğini kanıtlamış, genel felsefe ve prensiplerimize ve kalite standarlarımıza uyan tedarikçi ortaklarımızdan temin ederiz. Zararlı maddelere karşı test edilmeyen ürünleri raflarımıza ve internet sitemizde yer vermeyiz. Organizasyonumuzu en sağlıklı biçimde yönetmek ve doğru kararları zamanında alabilmek için en güncel teknolojilerden yararlanırız.

Modern mağazacılık anlayışının getirisi olan bir takım önemli unsurları ve detayların önemini savunan yaklaşımı ile ışığından raf düzenine, satışı yapılan ürünün takipine, müşteri memnuniyetini öncelikli tutan tavrı ve tüketici ile kurulan samimi ve içten sağlam diyoloğun ilk basamağını oluşturan güler yüzlü ve donanımlı satış elemanlarına kadar, mağazalarında da yenilikçi yaklaşımı savunan babymod, yakın zaman içerisinde mağaza konseptlerinide yenilemektedir.

Bu siteyi paylaş