Güncelle

Bulut Web Site

Bulut Web Site Nedir?

 Hazır Web Siteleri Ile Zamandan Kazanınırken Bütçeninizi Korursunuz Bulut web site sistemi firmanızı internet üzerinde kolayca yayınlama ve müşterilerinize ulaşma yönetimdir. 

  • Web sitenizin içeriklerini kolayca tek panelden yönetebilirsiniz.
  • Size sadece alan adı ve tasarım seçme işlemleri kalır.
  • Vakit harcayan ajans görüşmelerinden de kurtulmuş olursunuz.
  • Sistemimiz ile sunucu seçimi ve mail sorunlarından da kurtulursunuz. 
  • Sunucu maliyetleri paket ücretine dahildir. 
  • Mail çözümlerimiz ile 2000 adete kadar ücretiz mail kullanabilir ve maillerinize Outlook, mobil uygulama ve mobil tarayıcılardan online ulaşabilirsiniz.

 Türkiye'de ilk hazır ve profesyonel web site tasarımı ile tanışın Referanslarımızı inceleyin Biliyor muydunuz? Web site ziyaret sayılarının %60'ı mobil cihazlardan yapılıyor. Bulut Web site tasarımlarının hepsinde mobil tasarım standart olarak gelir. Bulut Web Site Arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmesi için tasarlandı. Arama motorlarının istediği krterleri taşıyan sistemimiz sadece içerikleri düzenlemenizi bekliyor. Gerisini bırakın sistem halletsin. 

Bizde her şey sınırsız Kurumsal sayfalar, kategoriler, ürünler gibi en çok ihtiyacınız olacak modüllerde kullanım sınırı yok! Gelişmiş yönetim paneli ile her cihazdan sitenizi yönetebilirsiniz. Canlı yardım entegrasyonu ile müşterileriniz size hemen ulaşsın. Biz hep buralardayız Web sitenizi kurarken yardıma ihtiyacınız olursa bizlere telefon veya mail yoluyla ulaşabilir, sizler için hazırladığımız videoları izleyerek sorularınıza cevap alabilirsiniz. Sürpriz masraflar yok Web sitenizi satın aldıktan sonra sürpriz ödemelerle karşılaşmazsınız.

Tam 7 dilde yabancı dil desteği Türkçe haricinde İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arapça, Rusça ve Çince desteği. Yabancı dil modülü için ekstara ödeme yapmanıza gerek yok. Tek bir lisans ile sahip olduğunuz diğer özellikler ve modüller; Sayfa Modülü Ürün Modülü Ürün Sipariş Modülü Haber Modülü Galeri Modülü Portfolyo Modülü Kategori Modülü Form Oluşturabilme Slayt ve Menü Özelleştirmeleri Farklı Tema Seçebilme 7 Adet Yabancı Dil Ana Sayfanızı Zengin Tutacak 11 Farklı Bileşen Modülü Ve sayamadığımız bir çok özellik. Ekonomik maliyetler, profesyonel çözümler.. 

0 212 403 19 22

Bu siteyi paylaş