Güncelle

faturaodemelisin.net

  Faturaodemelisin.net yayın hayatına başladığı günden beri en çok tercih edilen fatura ödeme sitesi haline geldi.

Sitemizde Online fatura ödeme işlemini gerçekleştirmek çok kolay. Anlaşmalı kurumlara veya  şubelerine kadar yorulmanıza gerek yok! Güvenli bir ortamda faturalarınızı oturduğunuz yerden tek tıkla ödeme devri başladı. Kendi başına faturasını ödemeyen yaşlı anne ve babalarınızın Veya yakınlarınızın faturalarını evden çıkmadan Fatura borçlarını isterseniz kredi kartıyla tek çekim, isterseniz de belirli kartlarla taksitli ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Telefon fatura ödeme, Doğalgaz fatura ödeme, İnternet fatura ödeme, Su fatura ödeme,Elektrik fatura ödeme, Televizyon fatura ödeme ile ilgili aklınıza takılacak bütün sorular için lütfen 0850 304 86 78 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Ödeyeceğiniz Faturanın size ait olduğunu mutlaka kontrol etmeyi unutmayın..  sahtekâr sayfalara dikkat edin bu tehlikeli yerler işi ticarete dökerek, müşterileri dolandırmaktadır. Bunun için kullandığınız sayfanın 256Bit SSL yani Secure Socket Layer şifreleme güvenliği ile korunduğuna emin olun. Bu şifreleme tekniği sayesinde fatura, kart, şifre vb. bilgileriniz sadece banka ile sizlerin arasında kalacaktır. Böylece faturanızı güvenle ödeyebileceksiniz. sitemizde 256Bit Ssl ve 3D Güvenlik sistemi mevcuttur.

Kredi veya banka kartınızla online fatura ödeme hizmetinden yararlanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey ödeme yapmak istediğiniz fatura dönemini seçmek. Daha sonra kredi veya banka kartı bilgilerinizi sisteme girerek online ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Evinize veya iş yerinize ait borçlarınızı ödemek veya borç sorgulaması yapmak için Türkiye’nin neresinde olursanız olun, internet üzerinden borç takibi yapabilir, ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz. Fatura ödemeniz için, fatura tutar bilgisini sizden isteyen internet sayfalarına kesinlikle güvenmeyiniz. Artık kredi kartı ile fatura ödeme yapmak mümkün. Üzerinde Master ve Visa logosu bulunan bütün kredi ve banka kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz.

Firmamızdan Faturasını ödemek istediğiniz kuruma ait fatura bilgileriniz, fatura sorgulaması yaptığınız Kurum tarafından güncel olarak sistemimize ilettiği miktarlar sizlere yansıtılmaktadır..


Sitemizden Yapılabilen başlıca işlemler

Türkcell fatura ödeme, Türkcell fatura sorgulama

Vodafone fatura ödeme, Vodafone fatura sorgualama
İgdaş fatura ödeme, İgdaş fatura sorgulama
Ttnet fatura ödeme, Ttnet fatura sorgulama
digitürk fatura ödeme, digitürk fatura sorgulama
avea fatura ödeme, avea fatura sorgulama
asat fatura ödeme

Bu siteyi paylaş