Güncelle

İzmir Evden Eve

İzmir evden eve nakliyat hizmeti veren firmamızın kurumsal hizmetleri, iletişim adres ve bilgileri detaylı bilgilendirmesidir.

Hakkımızda

Bizim vizyonumuz, binlerce yıllık taşınma geçmişi ile belki binlerce yıl daha sürece taşınma geleceğini bugün, şu an en güçlü, en rahat, hatta estetik bir nezaket için de hoş ve keyifli yapabilmektir. Bunun için gerekli personel, teknik kadro, teknik araç ve donanıma sahibiz ve bu olanağımızı başarılı hizmete dönüştürme vizyonunu da oluşturduk. Her taşınma için de gelecek vizyonu daha iyisini yaşama isteği taşır. Biz de daima daha iyi bir yolculuk için yeniden, yeniden hazırlık yapıyor, sürekli yenileniyoruz.

Taşınma insan odaklıdır. İnsan bir yerden bir yere göç ederken, geçmişini toplar.  O geçmişin de biriktirdiklerini, masasını, sandalyesini, halısını, kilimini, yiyeceğini içeceğini toplar; biriktirdiği anılarını, hüzünlerini, sevinçlerini, sevdalarını, umutlarını toplar öyle yola çıkar; biz neyin toplandığını, arabamıza değil omzumuza hangi yükün yüklendiğini biliriz; bu yükü yeni yere sağ selamet taşımak, emaneti, aldığımız gibi teslim etmek sorumluluğumuzu ciğerlerimiz de hisseder öyle nefesleniriz.

Taşınma elbette ki önce nezaket ister, nazik olunmalıdır. Taşınma tabi ki de estetik ister ucun da umut vardır, umuda yolculuk, biraz edebi, biraz sanatsal, biraz hüzünlü biraz da mutludur.  Yol hikayesidir taşınma bütün yollar da insanın ruhunu okşayan bir şeyler hissedilir ki bu hissiyat güzel olursa estetik ile güzel olur.

Bu siteyi paylaş