Güncelle

www.girisimcifikir.com

GirisimciFikir.com girişimcilere yol göstermek ve bilgi vermek amacıyla Uğur Ağırgöl tarafından hazırlanmıştır. İş Fikirleri, KOSGEB Destekleri ve Girişimcilik Haberleri GirisimciFikir.com’da ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Girişimci Fikir yayına girdiği günden beri her gün binlerce girişimciye nasıl ilerleyebileceği konusunda yardımcı oluyor. Sürekli olarak yeni yazılarla bilgisini paylaşan yazar grubumuz ile girişimcilere tüm bilgimizi aktarmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Web sitemizde okuyucularını rahatsız etmemek ve en rahat okuma ortamını sağlamak için reklamları olabildiğince az sayıda tutuyoruz. Günde binlerce kişiye işletmenizi tanıtmak isterseniz Girişimci Fikir size bu konuda en büyük desteği vermeye hazır.

Türkiye’nin her yerine ulaşma imkanına her web sitesi sahip değildir ama Girişimci Fikir olarak çok kısa sürede binlerce kişilik bir okuyucu kitlesini yakalamış durumdayız. Bizlerle uygun fiyatlarla iş ortaklığı kurmak isterseniz aşağıdaki iletişim formundan kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu siteyi paylaş